20 czerwca w Karłowicach Wielkich odbyły się uroczyste obchody 70-lecia Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie. Jubileusz był wyjątkową okazją do wspólnego świętowania, ale także do refleksji nad bogatą historią placówki, jej osiągnięciami edukacyjnymi i wychowawczymi oraz rolą, jaką od siedmiu dekad odgrywa w życiu lokalnej społeczności.
Ważnym elementem obchodów były występy artystyczne dzieci i młodzieży uczęszczających do szkoły. Przygotowany program spotkał się z dużym uznaniem zgromadzonych gości.
Podczas jubileuszu wyrażono również wdzięczność emerytowanym pracownikom szkoły oraz wszystkim osobom i instytucjom wspierającym jej działalność na przestrzeni lat.
Daniel Palimąka Starosta Nyski przekazał serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia, życząc kolejnych lat pełnych sukcesów, niegasnącej energii, realizacji ambitnych planów oraz wszelkiej pomyślności.
Serdecznie gratulujemy całej społeczności szkolnej tego pięknego jubileuszu!
![]()















